Про проект

Newcars.com.ua – автомобільний портал, присвячений ринку нових автомобілів в Україні. Всі марки та моделі, ціни, комплектації та технічні характеристики. Огляди та тест-драйви. Поради щодо вибору нового автомобіля. Офіційні дилери та автосалони у Києві та всіх регіонах України.

Чи плануєте купити новий автомобіль? Автопортал Newcars.com.ua не займається продажем автомобілів. Зате ми надаємо нашим читачам максимум корисної інформації, яка допоможе їм зробити правильний вибір. Визначитися з маркою, моделлю та комплектаціями майбутнього автомобіля, записатися на тест-драйв та уточнити наявність у найближчих офіційних дилерів, підібрати вигідну фінансову програму. І стати щасливим власником нового авто!

У онлайн-каталозі нових автомобілів Newcars.com.ua представлені всі марки та моделі нових автомобілів, які можна замовити та купити у офіційних дилерів в Україні. Ми зібрали в нашому каталозі всі необхідні дані: ціни, варіанти оснащення, доступні опції та їх вартість, технічні характеристики та гарантійні умови. Зручна система порівняння наочно розкриє всі "плюси" і "мінуси" моделей, що цікавлять.

На автопорталі Newcars.com.ua ви завжди знайдете у зручному форматі актуальні новини та огляди за новинками українського автомобільного ринку, тест-драйви нових моделей, а також найгарячі знижки та акції на нові автомобілі та технічне обслуговування в салонах офіційних автомобільних дилерів.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримувати актуальність інформації у онлайн-каталозі нових автомобілів Newcars.com.ua. При цьому ми звертаємо увагу, що всі дані, представлені на автопорталі Newcars.com.ua, не є комерційною пропозицією та наведені як довідкова інформація.

Будемо раді отримати ваші пропозиції та побажання по роботі сайту, а також теми, що вас цікавлять, за допомогою форми зворотного зв'язку. Адже наша головна мета – допомогти вам вибрати свій новий автомобіль. За найвигіднішою ціною!


Реклама

Бажаєте розмістити свою рекламу на Newcars.com.ua? Будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку.


© 2020 - 2022 Newcars.com.ua