Відновлено кредитування на нові автомобілі брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL та DS Automobiles

21.08.2022


В автоцентрах офіційних дилерів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL та DS Automobiles в Україні знову доступні для клієнтів кредитні програми від банків-партнерів АТ «Креді Агріколь Банк» та АТ «Ощадбанк». Партнерська програма, яка розроблена саме для брендів концерну Stellantis спільно з АТ «Креді Агріколь Банк», пропонує можливість оформити кредит на нове авто на 2 роки під 0,01% річних, за умови авансового внеску в розмірі 60% від вартості авто.

АТ «Креді Агріколь Банк» та АТ «Ощадбанк», українські представники брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL та DS Automobiles пропонують клієнтам вигідні кредитні умови. За програмою АТ «Креді Агріколь Банк», яка розроблена саме для клієнтів цих брендів, можно оформити кредит під 0,01% річних терміном на 2 роки за умови авансового внеску 60% від ціни автомобіля. При необхідності, кредит можна оформити терміном до 5-ти років. АТ «Ощадбанк» пропонує відсоткові ставки від 0,01% та терміном кредитування до 7-ми років.

Всю необхідну інформацію по кредиту, а також розрахунок щомісячного платежу можна отримати у фінансових консультантів в салонах офіційних дилерів. Подача документів і заповнення заявки теж відбувається безпосередньо в салоні.

Бренди PEUGEOT, CITROЁN, OPEL та DS Automobiles також пропонують зручний онлайн калькулятор кредитування на офіційних сайтах.

Для отримання розрахунку кредиту необхідно виконати п'ять пунктів:

Пункт 1 – зайти на сайти брендів концерну Stellantis у розділ «Онлайн склад»

- PEUGEOT - cars.peugeot.ua;


- CITROEN - cars.citroen.ua;


- OPEL - store.opel.ua;


- DS Automobiles - store.dsautomobiles.ua.


Пункт 2 – обрати автомобіль який зацікавив, використовуючи зручні фільтрий онлайн-складу;

Пункт 3 – натиснути кнопку розрахунок кредиту (внизу зліва);

Пункт 4 – обрати відповідні умови кредитування (початковий внесок, термін кредитування, тип кредиту); отримати пропозиції від банків під ці умови;

Пункт 5 – ознайомитися з деталями пропозиції (загальний перший платіж з урахуванням страхування та оформлення автомобіля, розмір щомісячних платежів, графік погашення кредиту тощо); якщо все влаштовує – натиснути кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ» та передати свої дані представникам дилерських центрів для угоди.

© 2020 - 2022 Newcars.com.ua