Нові автомобілі Mitsubishi знову доступні до замовлення в Україні

02.08.2022

Компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний імпортер та дистриб'ютор Mitsubishi в Україні, оголошує про відновлення продажу автомобілів. Замовити новий Mitsubishi можна у найближчому офіційному дилерському центрі Mitsubishi Motors в Україні.

Дистриб’ютор Mitsubishi Motors відновлює поставки автомобілів на український ринок вперше після початку повномасштабної війни. Автомобілі будуть доставлятися в дилерські центри Mitsubishi Motors напряму з порту у м. Гданськ, Польща. Для замовлення потрібно звернутися безпосередньо до офіційного дилерського центру Mitsubishi Motors в Україні. Наразі доступні кросовери ASX та Eclipse Cross, а також позашляховики Outlander та Pajero Sport. Стосовно наявності комплектацій та цін зорієнтує клієнта менеджер відповідного дилерського центру.


Mitsubishi Outlander асоціюється з безпекою, адже завдяки міцному корпусу та ретельно налаштованій підвісці цей універсальний позашляховик впевнено веде себе як на розбитих, так і на ґрунтових дорогах. В Україні Outlander представлений в п'яти комплектаціях з бензиновими 2,0-літровим і 2,4-літровим моторами, варіатором, переднім і повним приводом на вибір. Outlander пропонує 7-місний салон, де з зручністю розмістяться всі члени родини і навіть собака, а в багажнику при цьому залишиться місце для всіх потрібних у дальню дорогу речей.

Спритний та динамічний кросовер Mitsubishi Eclipse Cross подарує приємні враження від кермування. Передньоприводна комплектація Intense оснащена 2-літровим атмосферним двигуном з варіатором. Серед особливостей комплектації: 18-дюймові легкосплавні диски, камера заднього огляду, круїз-контроль, мультимедійна система Mitsubishi Connect 2 з 8-дюймовим сенсорним екраном та двозонний клімат-контроль.


Mitsubishi ASX представлений у двох комплектаціях (Invite та Instyle) з бензиновими двигунами 1.6 або 2.0, механічною коробкою передач та варіатором, передньоприводною і повноприводною трансмісією. Дорожній просвіт 215 мм, повний привод і добре налаштована підвіска допоможуть впевнено проїхати по піску, грунтовій або ж по розбитій дорозі.

ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

© 2020 - 2022 Newcars.com.ua