Jeep офіційно повертається до України: чекаємо на Avenger, Compass, Grand Cherokee та Wrangler!

27.02.2023 Текст: Jeep Україна Фото: Jeep

Легендарний американський бренд потужних позашляховиків починає в Україні свій новий розділ в складі концерну Stellantis. У 2023 році на нас чекає розвиток дилерської мережі Jeep в Україні, а також презентація чотирьох бестселерів компанії: Avenger, Compass, Grand Cherokee та Wrangler. Ціни на всі моделі будуть представлені пізніше - ближче до офіційного старту продаж.

Jeep Avenger

Новий Jeep Avenger – це чистий прояв «концентрованої свободи». Новинка пропонує можливості бренду Jeep у компактному розмірі, щоб забезпечити спокій за будь-яких погодних умов.

Своє існування дана модель розпочала з приголомшливої перемоги, отримавши титул «Найкращого європейського автомобіля року 2023», що стало першою нагородою Jeep за 60-річу історію існування конкурсу.

Веселий і захоплюючий, новий позашляховик призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя і шукають автомобіль, який поєднує правильний розмір і передові технології.

Jeep Compass

Новий Jeep Compass був створений у поєднанні двох душ Jeep – бездоріжжя та міського духу – для задоволення потреб клієнтів у сегменті C-SUV. Автомобіль презентує важливі новітні функції, які виводять його на ще вищий рівень з точки зору дизайну, безпеки, технології та функціональності.

Jeep Compass має сильний естетичний характер, посилений вишуканим та характерним стилем моделі, який залишається вірним стилю бренду, відмінній динаміці водіння та більш досконалій безпеці. Усе це увінчано відомими позашляховими можливостями Jeep, відточеними протягом 80 років лідерства у сегменті 4х4. Коротше кажучи, будь то прагматична потреба в мобільності чи бажання випробувати захоплюючі щоденні «пригоди», відповідь лежить у новому Compass, який пропонує баланс між продуктивністю та емоціями, раціональним використанням та мріями про свободу та пригоди. Усе в ім’я бажань Бренду: «Ідіть куди завгодно, робіть що завгодно».

Jeep Grand Cherokee

Майже 30 років тому Jeep Grand Cherokee почав свою легендарну історію, як позашляховик з найбільшою кількістю нагород в історії. І тепер після чотирьох революційних поколінь автомобіля, незліченних нагород у галузі та майже 7 мільйонів продажів у всьому світі, Jeep продовжує руйнувати очікування щодо сегмента повнорозмірних позашляховиків із новим Jeep Grand Cherokee. Дана новинка поєднує ще більше легендарних можливостей 4x4, майстерність на дорозі та вишуканість преміум-класу, відмінну розкіш та комфорт, ще більше систем безпеки і допомоги водієві та передові технології у своєму класі.


Новий Jeep Grand Cherokee створений аби забезпечити неперевершені можливості та врівноважену динаміку водіння. Його відомі системи 4x4 (Quadra-Trac I, Quadra-Trac II і Quadra-Drive II), пневматична підвіска Quadra-Lift і система управління тягою Selec-Terrain дарують Grand Cherokee легендарні можливості 4x4 Jeep. Абсолютно нова архітектура та витончений аеродинамічний стиль кузова покращують продуктивність автомобіля, безпеку та надійність, одночасно значно зменшуючи вагу автомобіля, шум, вібрацію та жорсткість. Grand Cherokee створений для максимального підвищення загальної безпеки, комфорту та зручності пасажирів, він оснащений інноваційними функціями та технологіями наступного покоління, які виділяють його в сегменті повнорозмірних позашляховиків.

Jeep Wrangler

Новий Wrangler є 100% спадкоємцем історії бренду Jeep та його багаторічних розробок. Жодна вершина не є надто високою, щоб її досягти, і жоден горизонт не є надто складним, щоб його подолати. Це завжди визначало Jeep Wrangler, як модель, яка буквально здатна подолати будь-які перешкоди завдяки еталонним технологічним функціям. І це справжня сила Бренду, який може похвалитися 80-річними досягненнями, ідеями та інноваціями. У 1941 році легендарний Willys MA/MB, перший автомобіль Jeep, приніс у світ концепцію приводу 4x4 та ідею про те, що будь-яку місцевість можна подолати за допомогою правильного автомобіля.

Wrangler взяв на себе його спадщину і з моменту свого народження супроводжував історію бренду, втілюючи та розвиваючи його цінності – перш за все, свободу. Jeep Wrangler – це автомобіль-конструктор. Цей позашляховик підкупив автомобілістів не лише своєю прохідністю, його головна перевага це гнучкість. Можна демонтувати кузовні деталі та переробити автомобіль так, як зручно власнику.

Аби не пропустити новини бренду, запрошуємо на сайт Jeep Україна, а також на сторінки в соцмережах: Facebook та Instagram.

© 2020 - 2022 Newcars.com.ua