Нові Porsche у продажу в Україні

Компанія Porsche не потребує представлення. І всеж. Багаторазовий переможець 24-годинних перегонів у Ле-Мані. Найбільший у світі виробник спортивних автомобілів. По-справжньому спортивних.

Адже дух легендарного 911 живе у будь-якій моделі, включаючи нове сімейство електричних моделей сімейства Taycan. Модельний ряд можна поділити на три категорії. У першій – спорткари сімейств 718 та 911. У третій – більш практичні (але не менш емоційні) моделі на кожен день: Macan, Cayenne та Panamera. Між ними - нові электричні моделі Taycan. Фаворитів визначити дуже складно. Будь-який автомобіль "Порше" - це свято, яке ніколи не закінчується.

Останнє оновлення прайс-листа: 01.01.2023

Купити новий Porsche (Порше) в Україні, а також отримати актуальну інформацію про ціни на нові авто, уточнити наявність автомобілів у продажу в салонах, фінансових програмах (кредит та лізинг), записатися на гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобілів можна в офіційних автоцентрах дилерів Porsche у таких містах: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків.
© 2020 - 2022 Newcars.com.ua